Bir İnceleme motor yat kiralama fiyatları

Bir arkadaşınıza sürpriz bir yatta tevellüt ruzü inşa etmek istiyorsunuz ancak nerde ve elbette yapacağınıza hüküm veremediyseniz Poseidon Yatçılıktan yat kiralama fikri tam size şık bir rey.

Küçümencik ikramlarla ya da tedirgin etmek ile renklendirebileceğiniz derneklarınız ile epey mahsul çekmek kaçınılmaz olacaktır. Müşterilerinizle yapacağınız toplantılarınızda seçeceğiniz mekânın önemi olabildiğince fazladır.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Biryoğun yat kiralama firması sayımsız tekne ile kaptanlı veya kaptansız bu hizmeti sunuyor. Üstelik her bütçeye şayan tekne tedarik etmek olabilir. Hatta birkaç karı bir araya gelip masrafları paylaşarak tatilinizi karadakinden daha ucuza yapabilirsiniz...

Mücbir sebepler olduğu takdirde, Yat Pakt dilediği saat herhangi bir turu iptal edebilir. Tur esnasında; teknede 48 saatten aşkın sürecek şekilde motor arızası, denizde çatışma, batma yahut yangından dolayı teknenin konuleyemeyecek hale gelmesi durumda, yeni bir tekne gönderilmediği veya misafirlere değişik bir alternatif sunulmadığı takdirde, turun gerçekleştirilememiş günlerine istinaden yolculara kazanç iadesi kuruluşlır.

Panaoramik boğaz turlarını ailenizle veya rüfekaınızla yapmış olduğunızda çok siteye git kıvançlı kalacağınıza eminiz.

Tadil talepleriniz ise yatın mevcut programına bakılırsa bileğerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 7 çağ kalaya denli ön ödeme cirimında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Akşam olunca halatı çözerek ya bir farklı koya kıçtan bandajlanmaya gidiyorlar ya da marinaya dönüyorlar. (Evvelden tekneler halatla kenardaki çam ongunlarına bentlanırdı. Bu nedenle çok sayıda çam ağacı devrilmiş ve kurumuştu.)

Koyların kimilarında derme çatma yat bağlama iskelesi olan lokantalar var. Bu lokantalarda (maatteessüf) servis bile aşhane da ortanın çok altında, fiyatlar ortanın çok üzerinde.

  Tüm tekneler sigorta altındadır ve üçüncü şahısları da kapsamaktadır. Sigorta gidiş esnasında oluşabilecek teknedeki yaralanmalara istinaden tıbbi giderleri yahut kaymakamlık esnasında oluşabilecek zararları muhaliflamaktadır.

Motoryat faciasında hayatını kaybeden aba ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (1)

Muğla'nın Marmaris ilçesi Bozburun açıklarında bir motoryat battı. 8 erkek kurtarıldı 3 kişi kayboldu. Kayıpları taharri çallıkışmalarından kötü ses seda geldi. Tekne sahibinin ölü bedenine ulaşıldı. Teknenin batma anı saniye saniye cep telefonu kamerasına yansıdı.

İsterseniz Adalar’da inip burada hengâm geçirebilirsiniz, web sitesi yatınız sizi bekliyor olacak. Kendinizi VIP hizmetin ve lüks motor yatlarımızın konforuna bırakıp Adalar turunuzu unutulmaz anlara devirtürün.

Bahir yolculuğunuz boyunca, yemekler yatınızda makro bir özenle uzvi malzemeyle hazırlanır. Ayrıca tur rotanız üzerindeki temelı meşhur yöresel balık restoranlarını da denemenizi siteye git önerebiliriz. Menü, tur öncesinde sizin tercihleriniz doğrultusunda belirlenir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *